PŘIDEJTE SE TAKÉ K TĚM NEJNÁROČNĚJŠÍM

Podobně jako v jiných oblastech podnikání se zákazník rozhoduje i podle toho, co má developer už za sebou, pátrá v jeho „životopise“ a po vhodných referencích.

V případě společnosti AFI Europe, která stojí za projektem Tulipa Třebešín, bude spokojen. Vždyť se jedná o firmu, která působí na českém trhu od roku 1997 a realizovala například rezidenční projekty: Korunní Dvůr na Vinohradech, Tulipa Modřanská rokle nebo Tulipa Rokytka ve Vysočanech, Tulipa City na metru Kolbenova. Jak by potvrdil ředitel pro ČR, pan Doron Klein, AFI Europe se kromě toho pohybuje i v oblasti komerčních nemovitostí – jde například o budovy Classic 7, AFI Palác Pardubice, Palác Flora, AFI Vokovice, Avenir, AFI Karlín nebo AFI City 1. Z ekonomického pohledu má AFI Europe své portfolio příjemně rozprostřené nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích. Snížený počet výstavby nových bytových domů se podle Dorona Kleina pozitivně podepsal na zvýšené kvalitě nových projektů. Noví zákazníci jsou dnes mnohem náročnější a kromě kvality posuzují hlavně umístění stavby a její standardy.

Hluboké znalosti trhu s nemovitostmi a komplexní znalost místních prostředí umožňují společnosti AFI Europe bezchybně řídit všechny součásti procesu vývoje projektu od počátku až po dokončení.

[magazin/web_magazin_2017_odkaz.png] [magazin/web_magazin_2017_odkaz_CZ.png] [magazin/web_magazin_2016_odkaz.jpg] [magazin/web_magazin_2016_odkaz_CZ.png]
 
Vytvořil: MENHART, © Tulipa City s.r.o., 2016-2024