STAVĚT DOSLOVA NA ZELENÉ LOUCE JE SKVĚLOU PŘÍLEŽITOSTÍ

Rozsáhlý projekt AFI CITY vyrůstá v pražských Vysočanech v těsné blízkosti Kolbenovy ulice. Postupně zde vzniká komplexní a moderní čtvrť, která nabídne rezidentům vše potřebné od klidu a zeleně až po plnou občanskou vybavenost.

Čtveřice bytových domů první etapy rezidenčního projektu Tulipa City bude k nastěhování připravena již v první polovině roku 2018 a nabídne celkem 257 komfortních bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Navazující výstavba druhé etapy poskytne ve svých dvou bytových domech dalších 216 nových bytů. Všechny byty jsou řešeny velkoryse, nicméně s velkým důrazem na maximální úsporu místa a na možnost efektivního využití všech prostor v bytě. Téměř všechny byty mají loggie nebo předzahrádky s terasami nebo střešní terasy.

Město ve městě
Na rozlehlé ploše 15 hektarů tu postupně vyroste zbrusu nová čtvrť, jejíž návrh vzešel z pera renomovaného architektonického ateliéru CMC Architects. Projekt vyrůstá na pozemcích bývalého areálu ČKD v atraktivní lokalitě pražských Vysočan, kde je přímé napojení jak na metro, či tramvaj, tak i na řadu výpadovek směřujících z Prahy na sever i východ. Komplex bude ve finále zahrnovat 20 000 m2 bytových domů, 90 000 m2 kanceláří a 18 000 m2 obchodních ploch propojených tak, aby zůstala rezidenční část optimálně oddělena od zbylého ruchu, ale přitom si zachovala na služby potřebné napojení. Chybět nebude ani potřebná infrastruktura, veřejné prostory plné zeleně a cyklostezka.

 
Vytvořil: MENHART, © Tulipa City s.r.o., 2016-2021