VÝHODNÁ INVESTICE DO
PERSPEKTIVNÍ LOKALITY

Nový bytový projekt vzdálený pouhé tři minuty chůze od zastávky metra Kolbenova vás o tom přesvědčí.

Jedná se o praktické bydlení pro singles, seniory i mladé rodiny s dětmi v stanice metra trasy B. Ať už s ním, případně tramvají číslo 16, se dostanete rychle a pohodlně do centra Prahy. Dřívější průmyslová oblast, kde se mnoho let rozprostíral areál ČKD, se totiž díky mezinárodní developerské skupině AFI EUROPE mění ve čtvrť bytových domů a kanceláří s podzemními garážemi a dalšími službami splňujícími plnou občanskou vybavenost.

ZA SPORTEM I NÁKUPY

V blízkosti je cyklostezka, nebo oblíbená krytá herna pro děti Brumbambule. Přímo v areálu pak najdete nové dětské hřiště. V okolí Rokytky je množství možností, jak relaxovat a sportovat, například v zeleni parku Zahrádky nebo v atraktivním nedalekém fitness parku Rokytka.

Jednu stanici metrem nebo 3 minuty tramvají od budoucí čtvrti Tulipa City se nachází nákupní centrum Fénix Vysočanská se supermarketem BILLA a sítí dalších obchodů i služeb. K těm patří rovněž kamenné pobočky ČSOB, KB a UniCredit Banky, několik bankomatů i stejně nezbytná lékárna či pošta.

MÍSTNOST PRO MYTÍ KOL

V rámci projektu jsme připravili zajímavý benefit - místnost na mytí kol v prostoru podzemního podlaží. Věříme, že novým obyvatelům tato příjemná nadstandardní služba dobře slouží.