VÝHODNÁ INVESTICE DO
PERSPEKTIVNÍ LOKALITY

Nový bytový projekt vzdálený pouhé tři minuty chůze od zastávky metra Kolbenova vás o tom přesvědčí.

Jedná se o praktické a cenově přijatelné bydlení pro singles, seniory i mladé rodiny s dětmi v blízkosti zastávky trasy metra B. Ať už s ním, případně tramvají číslo 16, se dostanete rychle a pohodlně do centra Prahy. Dřívější průmyslová oblast, kde se mnoho let rozprostíral areál ČKD, se totiž díky mezinárodní developerské skupině AFI EUROPE mění ve čtvrť bytových domů a kanceláří s podzemními garážemi a dalšími službami splňujícími plnou občanskou vybavenost.

ZA SPORTEM I NÁKUPY

V blízkosti je cyklostezka, oblíbená krytá herna pro děti Brumbambule i unikátní sportovní areál Freestyle Kolbenka. V něm vás kromě příznivých cen překvapí trampolínový park o velikosti přes 500 m2 a nakloněné plochy určené pro výuku lyžování a snowboardingu tzv. nasucho.

Jednu stanici metrem nebo 3 minuty tramvají od budoucí čtvrti Tulipa City se nachází nákupní centrum Fénix Vysočanská se supermarketem BILLA a sítí dalších obchodů i služeb. K těm patří rovněž kamenné pobočky ČSOB, KB a UniCredit Banky, několik bankomatů i stejně nezbytná lékárna či pošta.

Nenechte si ujít výhodnou investici do místa, které má v následujících pěti až deseti letech obrovský potenciál dalšího rozvoje.

MÍSTNOST PRO MYTÍ KOL

V rámci projektu jsme pro vás připravili zajímavý benefit - místnost na mytí kol v prostoru podzemního podlaží. Věříme, že tato novinka bude působit jako příjemná nadstandardní služba pro budoucí obyvatele.